Арабіка в зернах

Кожен сорт кави у цьому зібранні є своєрідним відображенням традицій, природи і колориту місць де він був вирощений. Кави Світу—це ароматна подорож найвідомішими кавовими плантаціями всієї земної кулі.

грн/100 гр
Індонезія

Індонезійська кава, володіє багатим смаком і по праву є однією з кращих у світі, адже ця кава відрізняється значною міцністю, приємним, солодким смаком і відмінним рівнем кислотності.

82.00
Гватемала

Кава, яка виросла в Гватемалі має чудові дегустаційні якості.Вона приємно дивує інтенсивністю свого аромату з димком і витонченістю пряного оксамитового смаку.

82.00
Колумбія Ексельсо

У Колумбії вирощують один з кращих в світі сортів кави. Ця кава, вирощена на схилах Анд, володіє тонким яскраво вираженим ароматом і м'яким, злегка винним смаком.

82.00
Коста-Ріка

Відрізняється благородним чистим смаком і дивним ароматом. Легка фруктова кислинка підкреслює смак напою.

82.00
Нікарагуа

Це арабіка високого класу, яка має унікальний аромат, збалансований винний смак і достатню міцність.

82.00
Танзанія

Високоякісна танзанійська кава дає ароматний, багатий, насичений напій з фруктовим, інколи лимонним, відтінком і невеликою делікатною кислотністю.

82.00

Суміші арабіки в зернах

Прімо-Лавада

Суміш твердих та м'яких сортів латино-американських арабік для еспрессо, має м'який шоколадний відтінок.

грн/100 гр
Прімо-Лавада Замбія 82.00
Прімо-Лавада Ефіопія 82.00
Прімо-Лавада 82.00

Кавові композиції

Найвиразніші якості ваших улюблених сортів кави стали ще яскравішими в несподіваному поєднанні у особливих пропорціях. Тепер куштуючи улюблене ви маєте змогу насолоджуватись новим.
грн/100 гр
№3 Індонезія Панама Танзанія 104.00
№5 Мексика Коста-Ріка Танзанія Замбія Колумбія 104.00

Ароматизовані

Смак зерен арабіки вищого гатунку
вигідно підкреслюється ароматами ваших улюблених солодощів, фруктів та ягід. Ця кава виготовляться в обмежених об’ємах на замовлення.

грн/100 гр
Вишня 109.00
Лісова ягода 109.00
Ірландський крем 109.00
Шоколад 109.00
Карамель 109.00

Високогірна арабіка найвищого гатунку в зернах

Колекція “чистих” сортів арабіки з найвідоміших плантацій світу. Компанія свідомо не змішує каву з різних плантацій, завдяки чому можна оцінити аромат і особливості кожного з представлених сортів.

грн/100 гр
Гватемала Антігуа

Один з кращих сортів гватемальської кави, названої в честь колишньої столиці, що була зруйнована землетрусом у 1773 році. Це міцна ароматна арабіка відмінно збалансована кислинкою та димом.

138.00
Колумбія Супремо

Вищий сорт колумбійської арабіки трохи солодкий з орігінальною, тільки йому притаманною фруктовою кислинкою. Це прекрасне поєднання позитивних властивостей смаку, аромату, консистенції і кольору. Супремо має найвищий рівень кофеїну порівняно з аналогічними сортами, що виросли в інших місцевостях.

138.00
Колумбія Марагоджип

 Кава, відома як Марагоджип (Maragogype), відрізняється зернами-гігантами, що дають м'який ароматний напій.

138.00
Коста-Ріка Терразу

Дуже ароматна арабіка, смакова основа якої відрізняється різкістю, чистотою та вишуканістю. Вона вражає благородним чистим смаком і дивним ароматом. Легка фруктова кислинка підкреслює смак напою. Дегустатори вважають, що коста-ріканська арабіка «Tarrazu» відноситься до кращих сортів кави в світі.

138.00
Мексика Марагоджип

Серед багатьох знавців кавового виробництва існує думка про те, що саме в Мексиці отримують кращі в світі сорти кави з крупними зернами, так звані елефант бінз (elephant beans). Кава, відома як Марагоджіп (Maragogype), відрізняється зернами-гігантами, що дають м'який ароматний напій. У Мексиці цей сорт відомий як Ліквуїдамбар (Liquidambar).

138.00
Панама Бук’єте

Арабіка, вирощена на схилах вулкану Бару. Легка консистенція з яскраво вираженою, але не різкою, кислинкою і ніжним солодкуватим смаком. Даний сорт кави відноситься до твердих сортів, а саме класу SHB—“Strictly hard bean”, тобто зерно високогірних плантацій.

138.00
Танзанія Кіліманджаро

Кава з півночі Танзанії, зі схилів вулкану Кіліманджаро, нагадує кенійські сорти, але у ній менше кислотність, а основа ніжніша і легша. Вона має яскраво виражені, але збалансовані смакові якості. Кава виходить насиченою, зі складним ароматом абрикоси, бренді і мигдалевого масла. У міру охолоджена кава набуває смаку солодкого жасмину.

138.00
 

Варто спробувати!

Раді Вас бачити!

Запрошуємо на каву!